صنایع رسازی و بسته بندی آوین

برای تهیه کارتن تلسکوپی زیره و رویه برای بسته بندی پنج کیلوگرمی، ده کیلو گرمی پسته و مغز پسته صادراتی با ما تماس بگیرید.

تهیه جعبه کارتن تلسکوپی برای بسته بندی مغز پسته صادراتی نیازمند بررسی و دقت در انتخاب آن است.
پسته از محصولات کشاورزی صادراتی بسیار با ارزش ایرانی است. ایران از نظر کمی و کیفی رتبه اول در تولید پسته و فرآورده های آن را در جهان دارد. با توجه به ارزش افزوده این محصول با ارزش از دسته ی خشکبار، نوع بسته بندی آن بخصوص برای صادرات از اهمیت بالایی برخوردار است. این مسئله زمانی که قصد بسته بندی فرآورده های پسته از جمله مغز پسته ، خلال پسته و یا پودر پسته را داشته باشید اهمیت دو چندان پیدا میکند. زیرا فرآورده های پسته علاوه بر حساسیت بیشتر برای حفظ سلامتی ارزش مالی بیشتری نیز دارند.

معمولا در صادرات پسته از بسته بندی های ده کیلو گرمی استفاده می شود. دلیل این موضوع کاهش هزینه های بسته بندی ، کاهش هزینه های گمرکی و کاهش هزینه های انبار داری در مقصد است. از بین بسته بندی های کارتنی بسته بندی کارتنی تلسکوپی یا به عبارتی زیره و رویه بسیار شیک تر و شکیل تر هستند.

نوع جنس جعبه و چاپ جعبه و کارتن پسته و مغز پسته

امکان تولید این بسته یندی به صورت چاپی به گونه های مختلف وجود دارد. در بین آن ها چاپ لمینت بسیار لوکس تر از چاپ فلکسو و چاپ سیلک است و هزینه تولید آن نیز مقداری بیشتر می باشد. اما با توجه به اینکه هزینه کارتن بر روی بار سرشکن می شود و در کل هزینه بسته بندی کارتنی قابل توجه و مناسب است بسیاری از تجار تهیه این نوع بسته بندی را به دلیل زیبایی ، استحکام و قابلیت رقابت با بسته بندی های خارجی ترجیح می دهند.

اما نکته بسیار مهم در تهیه جعبه کارتن تلسکوپی برای بسته بندی مغز پسته صادراتی طراحی و تولید کارتن با در نظر گرفتن استحکام ورق مورد استفاده برای شرایط وزنی و رطوبت احتمالی است. با استفاده از تجربه چندین ساله در تولید این محصول ضمانت تولید بسته بندی کارآمدی که معرف برند و کیفیت کالای شما باشد را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت خاص میدهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *