جعبه کارتن لیوان و ظروف شکستنیجعبه کارتن لیوان و ظروف شکستنی به غیر از محافظ و نگهداری از محصول ، هم در حمل و نقل تاثیر در آسانتر شدن جابجایی را دارد  و هم میتواند جنبه تبلیغات و برند سازی را با چاپ روی کارتن در بالاترین سطح به وجود آورد. در این مقاله بیشتر میخواهیم شما را تصاویر مدل های بسته بندی ظروف آشنا کنیم.

 

جعبه کارتن لیوان و ظروف شکستنی

جعبه کارتن لیوان

جعبه کارتن لیوان های تکی و گروهی میتواند مدل های مختلفی داشته باشد طلق دار یا بدون طلق دار باشد چاپ دار یا کاملا بدون چاپ تولید شده شود. انجام این موارد بر حسب نیاز محصول ، محل عرضه یا به درخواست مشتری صورت می پذیرد. برای آشنایی با انواع چاپ با کمی مطالعه میتواند به کیفیت های گوناگون چاپ بسته بندی پی ببرید. اگر میخواهید از ترکیب و جنس کارتن مطلع شوید میتوانید به لینک قیمت کارتن بسته بندی مراجعه کنید.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: بسته بندی انواع محصولات داخلی و صادراتی

جعبه کارتن ظروف شکستنی

بسته بندی های کارتنی در حفظ و نگهداری ظروف های شکستنی بسیار تاثیر گذار واقع شدند. بسته بندی های مدرن خلاقانه باعث شدن مشتری تا سال ها محصول خود را در بسته بندی قرار داده و در منزل نگهداری کند حال اگر بر روی این بسته بندی چاپ وجود داشته باشد هم به زیبایی بسته بندی می افزاید و هم نام برند شما همیشه در مقال چشمان مصرف کننده است و این یکی از مراحل برند سازی و گسترش برند محسوب میشود.

جعبه کارتن لیوان ، فنجون و ضروف شکستنی

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: استعلام آنلاین انواع جعبه و کارتن بسته بندی

کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک

مدیران شرکت کارتن سازی آوین پک  در راستای رضایتمندی مشتریان خود اهداف متعددی را از دو دهه قبل تا به امروز برای این مجموعه اجرا نموده اند و طبق شرایط های به وجود آمده روز افزون، همچنان بر این باورند که رضایتمندی مشتریان در کنار رعایت کیفیت جعبه بسته بندی با به کار گیری متخصصین مجرب به همراه دستگاه های مدرن میتواند بهره وری مجموعه را به طرز جهشی افزایش دهد.

*راه های ارتباط با ما:

۱- صفحه تماس با ما

۲- واتساپ