صنایع کارتن سازی و بسته بندی آوین

کارتن ساز ی جعبه های سه لایه و پنج لایه

کارتن ساز ی جعبه های سه لایه و پنج لایه با چاپ های فلکسو و لمینتی و ارسال به سراسر کشور با ارائه کلیه خدمات از طراحی تا تحویل در مجموعه صنایع کارتن و بسته بندی به آوران صنعت صورت می گیرد.
پس از ثبت سفارش و مشخص نمودن نوع کارتن محاسبات لازم برای استحکام جعبه و کارتن نسبت به کارایی صورت گرفته و با در نظر گرفتن ضریب اطمینان طراحی لایه های کارتن صورت می کیرد. در حین طراحی نوع چاپ مشتری می تواند در تمامی مراحل تا نهایی کردن و تایید طرح نسبت به سلیقه خود طرح چاپ را تغییر دهد و یا درخواست ارائه چند طرح را برای بررسی بدهد.
با توجه به عدم وجود کارگاه های کارتن ساز ی مجهز در شهرهای کوچک صاحبان مشاغل در این شهرها نگران هزینه های ارسال بار از شهر های دیگر هستند با صنایع کارتن و بسته بندی به آوران صنعت آوین با همکاری گسترده با باربری های همکار توانسته هزینه های حمل را برای مشتریان تا حد بسیار زیادی کاهش دهد تا سفارش دهنده تنها به فکر کیفیت سفارش خود باشد.
با سال ها تجربه در تولید کارتن های بسته بندی برای صنایع مختلف و متعدد آماده ارائه محصولی رضایت بخش در حوزه بسته بندی به تمامی صنایع در سراسر کشور هستیم.

کارتن سازی و تولید کننده جعبه و کارتن سه لایه و پنج لایه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت ۱۳۹۸ ؛ تمامی حقوق وب سایت نزد شرکت آوین پک محفوظ می‌باشد.