جعبه کارتن صیفی جات

جعبه کارتن صیفی جات نیازمند رعایت نمودن موارد مهمی است زیرا میوه و صیفی جات از جمله محصولاتی هستند که تاریخ مصرف زیادی ندارند و با کوچکترین کم کاری و بی توجهی از بین خواهد رفت. جعبه کارتن صیفی جات صادراتی می بایست دارای ویژگی فرایند چاپ لمینتی باشد تا بتواند جذابیت خاصی در کنار رقبای خود داشته باشد. در ادامه می خواهیم شما را با موارد گفته شده آشنا نماییم.

ویژگی جعبه کارتن صیفی جات

صیفی جات انواع مختلفی دارد مانند خربزه، هندوانه، طالبی، کدو، بادمجان، فلفل، گوجه فرنگی، خیار و… که در تابستان و اوایل بهار برداشت می شوند برای ورود به بازار می بایست در بسته بندی های مناسب قرار بگیرند تا از نظر حمل و نگهداری آن آسوده تر گردد. بسته بندی صیفی جات را اکثرا در کارتن های با ظرفیت ۵ الی ۸ کیلویی در پر مصرف ترین حال ها مثل کارتن کاهو و رومانو در نظر گرفته می شود و در بعضی موارد بنا به دلایلی می تواند ظرفیت را تا حدودا بین ۱۵ تا ۲۰ کیلو همانند کارتن هندوانه در نظر گرفت.

از جمله کارتن هایی که در این مورد استفاده می گردد کارتنهای سه لایه و پنج لایه که برای صادرات صیفی جات معمولا کارتن های پنج لایه مناسب تر می باشند. بسته بندی می توانند ساده و بدون چاپ باشند در بعضی موارد ساده با چاپ فلکسو (چاپ مستقیم روی کارتن) و در بهترین حالت با چاپ مخصوص به صورت لمینتی قابل تولید می باشد که در عالی ترین حالت برای صادراتی، جعبه کارتن لمینتی بهترین گزینه است.

قیمت جعبه کارتن صیفی جات

قیمت جعبه ها با توجه به قیمت ورق و مقوای مصرف شده، ابعاد، مدل، نوع چاپ و دستمزد ساخت محاسبه میشود. مواردی هم چون نوع کارتن و ترکیب آن و نوع مقوا در قیمت تمام شده شده بسته بندی بسیار تاثیر گذار است. برای محاسبه و استعلام جعبه های بسته بندی کارتنی و مقوایی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید. قیمت بسته بندی باید به صورتی باشد تا بر روی قیمت اصلی محصولات تاثیر چندانی نگذارد و به همین منظور سفارش تیراژهای بالا، قیمتی به صرفه تری را برای مصرف کننده خواهد داشت.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از ۲ دقیقه

جعبه کارتن صیفی جات صادراتی

صادرات همیشه مهم بوده و مهم تر خواهد شد زیرا کشورها به محصولات یکدیگر نیاز خواهد داشت به دلیل موقعیت های جغرافیایی که هر کشور در ان واقع است نمی تواند همه محصولات را در خود کشت کند بعضی از کشورها هم به دلیل کم بود مساحت کشور محدودیت کشت و تولید هر نوع میوه و صیفی جات را دارد

بسته بندی های صادراتی باید به نسبت محکم تر و با دوام تر باشد و در برابر ضربه و رطوبت مقاوم باشد زیرا بسته بندی صادراتی مسافت زیادی را طی می نمایند تا به مقصد برسند و بیشتر در کانتینرهای یخچال دار حمل می گردند که ضد آب و رطوب بودن کارتن در این حاصل نیازش احساس می شود. انواع نمونه کارتن های مختلف در مدل های گوناگون بسته بندی از تولیدات قبلی در وبسایت موجود می باشد و برای مشاده آنها می توایند از لینک زیر اقدام نمایید.

بیشتر بدانید: نمونه عکس جعبه های بسته بندی کارتنی و مقوایی انواع محصولات

کارتن سازی آوین پک

شرکت کارتن سازی آوین پک در تلاش است تا بهترین بسته بندی های کارتنی و مقوایی را در بالاترین سطح کیفیت تولید و به مشتریان خود ارائه دهد و همچنین می کوشد تا ماشین آلات خود را مدام بروزرسانی و ارتقاع بخشد تا سرعت ساخت بسته بندی با کیفیت را حدالامکان کاهش دهد.

اگر قصد سفارش جعبه و کارتن صیفی جات را دارید، کارشناسان آوین پک می توانند از طراحی کارتن بسته بندی مورد نظرتان طرح سه بعدی طراحی و برای مشتری ارسال نمایند تا وی بتواند در امر تصمیم گیری اینکه چه مدلی و چه طرحی متناسب محصولش هست راحت تر تصمیم بگیرد.

یکی از مسیرهای تماس با ۱۹۱۹-۹۱۰۰-۰۲۶

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *