کارتن سازی و چگونگی موفقیت در صادرات یک ارتباط مستقیم است. شاید چگونه در صادرات موفق شویم؟ را بارها از خود پرسیده باشید. کسانی که میخواهند وارد این عرصه شوند بزرگترین چالش آنها رسیدن به جواب واقعی این سوال است. اگر میخواهید از سود بیشتری بهرمند شوید با ده دقیقه مطالعه این مقاله در کمترین زمان به درصد بیشتری از هدفتان خواهید رسید پس با ما همراه باشید.

مرحله بندی کردن صادرات

صادرات یک تجارت بی حد و مرز است  پس بهتر است در ابتدا قبل از شروع هر کاری، المان های مورد نظر را مشخص و سپس آنها را الویت بندی کنید تا مورد پالایش و بررسی قرار گیرند یا به شکل دیگر برای اینکه یک صادر کننده شاخص شوید می بایست تمام مرحله های صادرات را مشخص و به صورت یک لیست مرحله بندی نموده و آنها را الویت بندی کنید و سپس از کوچکترین مرحله آن شروع به پیمایش و سپس وارد مرحله بعد شوید به همین شکل ادامه دهید تا به بزرگترین عضو صادرات رسیده و در پایان یک صادر کننده مطرح شوید. توجه داشته باشید کسانی که در عرصه صادرات فعالیت دارند این جایگاه را به سادگی بدست نیاورده اند.

ویژگی های مهم صادرات

پس از پیمودن مراحل اداری صادرات و دریافت کارت بازرگانی، کلید موفقیت شما در موضوع بسته بندی نهفته است که پیشنهاد میکنیم از لینک بسته بندی با انواع بسته بندی محصولات و کالاها آشنا شوید. بسته بندی های کارتنی و بسته بندی مقوایی به همراه چاپ ، میتواند موضوع بسته بندی را با کمترین هزینه، کاملا  پوشش دهد.

بسته بندی کارتنی و مقوایی چون بازیافت پذیر بوده بهترین گزینه برای صادرات بدوه و به همین خاطر هیچ محدودیتی برای ورود این نوع بسته بندی ها به کشورهای مطرح دنیا وجود ندارد. پس به عنوان یک صادر کننده در عرصه صادرات میتوانید با یک شرکت کارتن سازی با تجربه عقد قرار داد نمایید تا صفر تا صد بسته بندی محصول شما را انجام دهد.

محصولات صادراتی

برای صادرات، محصولات گوناگونی وجود دارد که در ادامه به تعدادی از آنها می پردازیم. با مشخص کردن میزان مصرف و تولید یک کشور، مازاد نیاز آن را شما میتوانید به آن کشور صادر کنید. در بعضی موارد هم میزان کیفیت و قیمت محصول باعث میشود مصرف کننده کشور مقصد، بیشتر راقب به خرید محصول وارداتی یا همان محصول شما گردد.

  • خشکبار
  • مواد غذایی
  • دارو های گیاهی
  • میوه و صیفی جات
  • لوازم صنعتی و مکانیکی
  • محصولات پزشکی و دارویی
  • لوازم الکتریکی و الکترونیکی
  • محصولات آرایشی و بهداشتی

اگر محصول خاصی دارید و میخواهید نوع مشابه بسته بندی های آن را مشاهده کنید میتوانید از لینک نمونه کار انواع بسته بندی محصولات استفاده کنید. زیرا با دیدن نمونه های مشابه، بهتر میتوانید چگونگی بسته بندی محصول خود را انتخاب کنید.

مقصدهای صادرات از ایران

برای اینکه مشخص شود چه کالایی را به کجا صادر کنید در ابتدای کار بهتر است از کشورهای همسایه همچون کشورهای حوزه خلیج فارس و عربی ، ترکیه ، بلغارستان ، ارمنستان ، گرجستان ، نخجوان ، آذربایجان ، روسیه ، قزاقستان ، افغانستان ، پاکستان و هند شروع کنید و سپس کشورهای دیگر را آنالیز کنید.

استعلام قیمت آنلاین بسته بندی صادراتی

شرکت های مختلفی هستند که استعلام قیمت بسته بندی رو انجام می دهند اگر میخواهید قیمت بسته بندی کارتنی و مقوایی خود را براورد کنید ما یکی از شرکت های مطرح را در این زمینه برای شما انتخاب نموده ایم که میتوانید از لینک استعلام قیمت کارتن و مقوا بسته بندی  اقدام کنید.

در پایان هدف ما در این مقاله آشنا نمودن شما با موضوع صادرات و همایت از تولید ملی بوده تا منجر به صادرات هر چه بیشتر محصولات با کیفیت ایرانی به تمام کشورها دنیا گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *