صنایع رسازی و بسته بندی آوین

تولید کننده انواع کارتن های بسته بندی لمینتی و چاپی سه لایه و پنج لایه

صنایع کارتن سازی و بسته بندی به آوران صنعت آوین از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز کرد. کارخانه در شهر کرج جنب آزاد راه تهران قزوین واقع شده و امکان ارسال تولیدات خود به سراسر کشور را دارد. تولید انواع کارتن سه لایه با فلوت های E و B و C و انواع کارتن پنج لایه با فلوت های BC و EB و EC به صورت لمینتی و چاپی در این واحد صورت میگیرد. با توجه به تجربه چندین ساله و مهارت نیروهای متخصص، تولید با کیفیت و سنجیده نسبت به کاربرد و سرعت عمل بالا از ویژگی های بارز این واحد تولیدی است.

تولید انواع کارتن و جعبه های دایکاتی برای محصولات کشاورزی، گلخانه ای و سرخانه ای

از تخصصی ترین فعالیت های آوین تولید کارتن های صادراتی برای میوه و صیفی جات و سایر محصولات کشاورزی که نیاز به نگهداری در سردخانه دارند می باشد. محصولاتی از قبیل انواع میوه جات، انواع محصولات گلخانه ای مانند توت فرنگی، گوجه و خیار، انواع آجیل و خشکبار، خرما و بسیاری موارد دیگر شامل آن هستند. استفاده از لایه فلوتینگ سردخانه ای مناسب و لایه کرافت متناسب شرایط سردخانه ای و کانتینر برای تحمل فشار و رطوبت نیاز به داشتن تجربه کافی در این زمینه است. ما در صنایع کارتن سازی و بسته بندی به آوران صنعت آوین در اثر سال ها تجربه و ارتباط با صادر کنندگان و بررسی تولیدات قبلی، تجربیات بسیار خوبی در این زمینه بدست آورده ایم که با بکارگیری آن در تولید محصولات خود، خدمات رضایت بخشی را به مشتریان ارائه می دهیم.

تولید کارتن و جعبه کارتنی قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی

بسیاری از صادرکنندگان دغدغه بسته بندی قابل رقابت با بسته بندی های خارجی را دارند. بسته بندی مناسب علاوه بر حفظ سلامت بار امکان بهتر دیده شدن در بازار را نیز فراهم می آورد. با توجه به مسافت حمل و نقل و شرایط حمل به خصوص برای محصولات کشاورزی در صورتی که بسته بندی به صورت سنجیده انجام نشود امکان به اصطلاح نشست بار در کانتینر و بروز خسارت وجود خواهد داشت. ازین رو اولین پیشنهاد ما استفاده از نوع بسته بندی آزمایش شده می باشد.

تولید انواع کارتن های بسته بندی برای صنایع غذایی و سایر صنایع

بسیاری از تولید کنندگان صنایع غذایی و کارخانجات صنعتی با استفاده از بسته بندی های شکیل اقدام به برند سازی و معرفی برتری محصولات خود می کنند. این در حالی است که باید قیمت تمام شده ی بسته بندی در نظر گرفته شود. با توجه به وجود رقابت در بازار امکان افزایش قیمت کالا به جهت بسته بندی وجود ندارد و می بایست برتری بسته بندی با استفاده از خلاقیت در طراحی صورت گیرد.
با توجه به همکاری گسترده با باربری های برون شهری و دسترسی و استفاده از سیستم باربری حمل خرده بار و امکان ارسال سفارشات با هزینه مناسب به سراسر کشور، صنایع کارتن سازی و بسته بندی به آوران صنعت آوین با تولید انواع کارتن در کیفیت های بی نظیر و طراحی خاص آماده پذیرش سفارشات از سراسر نقاط کشور می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *