ساخت کارتن دایکاتی و ساده برای بسته بندی توت فرنگی، گوجه، کیوی و انواع میوه

ساخت کارتن دایکاتی نیازمند دقت و سرعت در صنعت کارتن سازی است. کارتن های بسته بندی در دو نوع کلی دایکاتی و ساده تولید می شوند. کارتن های دایکاتی نیاز به قالب دارند و با توجه به استفاده از قالب بسیار شکیل و با خط برش های صاف تولید می شوند. در کارتن های ساده یا اصطلاحا کارتن خط و چاک از قالب استفاده نمی شود و صرفا امکان تولید کارتن های مادر یا سینی های ساده آن هم از نوع چاپی به صورت خط و چاک وجود دارد. برای کارتن های لمینتی به هر شکلی که باشند نیاز به قالب است.

دلیل تولید کارتن های خط و چاک حذف قالب و ارزان شدن تولید است که با توجه به قیمت ناچیز قالب برای تیراژهای زیاد این روش تولید از نظر کیفی کاملا اشتباه است. در کل برای تولید کارتن های زیبا و با کیفیت نوع دایکاتی بسیار مناسب تر می باشد مگر در صورتی که کارتن مادر چاپی با هدف کاهش هزینه ی تولید و سرعت بالا مد نظر باشد و کیفیت کار کمتر مورد اهمیت باشد.

در حال حاضر با توجه به وجود دایکات های روتاری یا به عبارتی امکان نصب قالب دایکات روتاری بر روی دستگاه های فلکسو جدید مشکل سرعت تولید برای تیراژهای بسیار بالای ساخت کارتن دایکاتی مرتفع گردیده است.

کارتن به آوران با توجه به برخورداری از ماشین آلات روز صنایع کارتن و بسته بندی تولید انواع جعبه و کارتن بسته بندی چاپی و لمینتی و ساخت کارتن دایکاتی در حداقل زمان ممکن را با قیمت های مناسب ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت ۱۳۹۸ ؛ تمامی حقوق وب سایت نزد شرکت آوین پک محفوظ می‌باشد.