تولید انواع کارتن شیک و با کیفیت حمل غذا برای رستوران ها

جعبه کارتن حمل غذا مخصوص رستوران و فست فود

این روزها با توجه به نیاز به صرفه جویی در زمان بسیاری از افراد شاغل مانند گذشته امکان پخت و پز و صرف وقت برای تهیه وعده های غذایی را ندارند و ترجیح می دهند غذای خود را به صورت حاضری سفارش دهند. ازین جهت استفاده از فست فود و غذاهای رستورانی بسیار افزایش پیدا کرده است. در سال های اخیر اوضاع قدری دگرگون تر شده و حتی بسیاری از افراد زمان کافی برای رفتن به رستوران یا فست فود را هم ندارند و با استفاده از خدمات این مراکز از جمله به صورت تلفنی ، استفاده از سایت آن ها و یا حتی اپلیکیشن مخصوص مراکز دلخواه خود اقدام به سفارش غذا و دریافت آن در محل مورد نظر خود می کنند.

با این اوصاف نا خود آگاه رقابتی در بین این صنف برای جلب رضایت مشتریان و ارائه خدماتی شایسته تر ایجاد می گردد. بدون شک یکی از مهمترین مواردی که برای مشتری قابل توجه است چگونگی تحویل سفارش خواهد بود. اینکه اگر غذای گرم بوده سرد نشده باشد و یا در اثر جابجایی درون ظرف بهم ریخته نشده و یا سر ریز نشده باشد و غیره. یک راه مطمئن برای رفع این مشکلات بسته بندی صحیح سفارش به گونه ای است که جای بازی در آن نباشد و یا نوشیدنی های خنگ در تماس مستقیم با غذای گرم نباشند و امثال این موارد.

علاوه بر این موضوع در اختیار داشتن بسته بندی شیک به همراه چاپ نام و نشانی و مشخصاتی از ارائه دهنده این خدمت خود می تواند نوعی تبلیغ برای جلب نظر مشتریان بیشتر باشد.

جعبه کارتن حمل غذا مخصوص رستوران و فست فود می تواند در انواع مختلفی تولید شود که با توجه به هزینه مورد انتظار امکان تولید در رنج های مختلف قیمت برای این محصول وجود دارد. برای مشاوره و دریافت راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت ۱۳۹۸ ؛ تمامی حقوق وب سایت نزد شرکت آوین پک محفوظ می‌باشد.