برای سفارش خرید جعبه کارتن بسته بندی خیار صادراتی چگونه باید اقدام شود؟

خیار از صیفی جاتی است که به دلیل توانایی تولید با کیفیت این محصول در کشور وجود دارد کشورهای بسیاری درخواست خرید آن را دارند. ازین جهت حجم زیادی از آن هر ساله صادر می شود. با توجه به حساسیت این محصول مانند سایر صیفی جات نیاز به ایجاد شرایط خاصی برای حمل تا محل مصرف می باشد.

صیفی جات برای انتقال به نقاط دور و به ویژه در بحث صادرات توسط سرخانه های سیار حمل می شوند تا تازگی خود را از دست ندهند. اما موردی که مطرح می شود استفاده از بسته بندی است که علاوه بر ظاهر زیبا و لوکس در شرایط رطوبت و فشار کانتینر و سردخانه ای آسیب ندیده و مانع آسیب رسیدن به محصول شود.

بسته بندی های نایلونی و نایلکسی که در حمل های کوتاه مانند داخل شهری و برون شهری نزدیک استفاده می شوند علاوه بر اینکه ظاهر خوبی ندارند به دلیل تجمع بخارات در خود می توانند باعث پلاسیده شدن و آسیب به محصول شوند بنابراین بهترین گزینه ای که به ذهن می رسد می تواند جعبه کارتن بسته بندی خیار صادراتی باشد.

جعبه های کارتنی که به این منظور استفاده می شوند می بایست به صورت لمینت شده و ترجیحا دارای سلفون باشند و در صورتی که از فلوتینگ سردخانه ای و لایه کرافت داخلی نیز استفاده شود، در صورت رعایت نکات مهندسی در طراحی می تواند بهترین و مطمئن ترین گزینه باشد که علاوه بر دارا بودن شرایط خاص در صورت طراحی حساب شده برای چاپ، زیبایی ظاهری بسیار بالایی نیز خواهد داشت.

برای سفارش تولید و یا دریافت راهنمایی لازم با کارشناسان واحد فروش صنایع کارتن سازی به آوران صنعت در ارتباط باشید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© کپی رایت ۱۳۹۸ ؛ تمامی حقوق وب سایت نزد شرکت آوین پک محفوظ می‌باشد.